SLD_leventhoca602X400

Levent ŞAHİN

27.02.1966 tarihinde Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Kaldı ki, bu açıdan bakıldığında sektörde eğitim bilimleri kökenli nadir kişilerden birisi olan Eğitim ve İş Danışmanı/Yazar, çok kısa bir öğretmenlik deneyiminden sonra, kamu kuruluşlarındaki eğitim sisteminin yeterince modern ve çağdaş olmadığı düşüncesiyle, bilgi birikimini daha verimli kullanabilmek için deneyimlerini özel sektörde kullanmaya karar verdi.

İlk iş deneyimine 1992 yılında Servier İlaç ve Araştırma A.Ş’de satış temsilcisi olarak başladı. 20 yılı aşkın bir süreyle, ilaç endüstrisinde çeşitli şirket ve departmanlarda görev yaptı. Son olarak 2004-2008 yılları arasında bir ilaç şirketinde, eğitim müdürü olarak görev yaptı.

Nihayet, eğitim konularındaki bilgi birikim, deneyim ve çalışmalarını 2008 yılında kurduğu; YAMACEGİTİM Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık şirketinde sürdürmeye başladı.

Eğitim ve iş danışmanı/Yazar, eğitim hizmetleri ve “Stratejik ve Proaktif Danışmanlık” dışında, bireysel gelişim alanında da yazdığı çeşitli eserlerle, Türk okurlarına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Şu ana kadar sekiz kitabı yayımlanmış ve tüm kitapevlerinde satışa sunulmuştur. Bunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir:

  • Tıbbi Mümessilin Rehberi-0cak 2008
  • Hayat Bir Sunumdur-Temmuz 2008
  • Yol Açık Yola Çık-Mayıs-2009
  • Kişilik Tarzları-Temmuz 2010.
  • Profesyonel Sürücü Rehberi-Mayıs 2011 (2.Baskı)
  • Profesyonel Sürücünün Kişilik Tarzı (3.Baskı)
  • Verimli Sürüş Teknikleri-Mayıs 2012
  • Kişiliğimi Kaybettim; Hükümsüzdür-Şubat 2014 (2.Baskı)
  • Rengini Bil, Dengini Bulursun (Kasım 2016)

Halen çeşitli alanlarda çalışmalarını sürdüren yazar bu eserle birlikte sekizinci eserini de okurlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bunlara ek olarak, eğitim ve iş danışmanı/yazarımız, halen bazı özel kuruluşların ve bireylerin de “stratejik ve proaktif” eğitim danışmanlıklarını  başarıyla sürdürmektedir ve özellikle şirketlerin kurumsallaşması ve sürdürülebilir büyüme ve gelişim alanlarında aktif katkılar yapmaktadır.

Kaldı ki, gerek özel sektör gerekse de kamu kuruluşlarında kurumsallaşma, sürdürülebilir büyüme ve devamlılık, departman ve süreç yönetimi başta olmak üzere, insan kaynakları alanında ve son olarak satış ve pazarlama alanlarında da stratejik ve proaktif danışmanlık hizmeti üreten nadir şirketlerden birisi olmasıyla YAMACEGİTİM Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık şirketi diğerlerinden kolayca ayrılmaktadır.

Özellikle personel yönetimi ve işletmelerde “cost” konusunda ciddi bir “know how”a sahip olan eğitim ve iş danışmanı/yazar bu birikimlerini uluslararası ve ulusal şirketlerde geçirdiği 20 yıllık tecrübesiyle taçlandırmıştır.

hakkindafoter


Başa Dön