BANNER1

yamacegitim KİMDİR?

yamacegitim Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık olarak, işletme ve kuruluşların en önemli ihtiyacı olan insan kaynağını geliştirmek için, gereksinimlere odaklı ve sonuç veren çözümler üretiyor; bu çözümlerin hayata geçirilmesine yardımcı oluyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, ünlü yönetim gurusu Peter F. Drucker’in de ifade ettiği üzere: “Hiçbir işletme insan kaynaklarının ötesinde bir başarı elde edemez.”

yamacegitim Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık, bölgesel bir güç olarak müşterileriyle, onların satış, pazarlama ve yönetim performanslarını arttırmak başta olmak üzere, aynı zamanda kurumsallaşma çabaları için ve daha birçok konuda aktif olarak Stratejik ve Proaktif Danışmanlık” yapar. Turizm, personel servis taşımacılığı, sağlık sektörü, ilaç, otomotiv, yapı market, perakende, basım-yayım, SPA, hamam ve wellness, sanayi kuruluşları ve fabrika yönetimi, kamu kurum ve kuruluşları ile her seviyede öğrenci eğitimleri alanlarında müşteriye uyarlanmış özel eğitimler, sektörel düşünce liderliği ve iş geliştirme hizmetleri sunan global bir iş ve yönetim oluşturma şirketiyiz.

yamacegitim Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık olarak, işimizin mükemmelliği ve en güvenilir şekilde kaliteli, somut sonuçlar almamızla tanınırız. Son yıllarda şirket olarak uzmanlığımızı geliştirerek kurum ve kuruluşlara proaktif katkılar koymak durumdayız ve nihai amacımız endüstriye, tedarikçilere, karar vericilere ve sektör liderlerine verdikleri sektörel hizmetlerinde stratejik çözüm ortaklığında yardımcı olmaktır.

yamacegitim Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık, ülkemizdeki tüm şirketlerin 21. yüzyılda bilgi ve bilişim çağında birey ve ait oldukları kurumlarına değişen dünyaya uyum sağlama ve küresel rekabet ortamında güçlü olmasını, sektörde en iyiler arasında yer almasını sağlayacak, geleceğe dönük hızlı ve stratejik kararlar alınması için etkili çözümler sunan; kalite bilincini ve farklılığı yaratacak özel bir danışmanlık kuruluşudur.

yamacegitim Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık, bu konuda sahip olduğu vizyon, hizmet anlayışı ve uygulamalarıyla Antalya’da altı yıldır farklılığını ve başarılarını kanıtlamış tek kuruluştur.

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken profesyonel, deneyimli kadrolarımızdan ve sloganımızda anlamını bulan “Hayat Bir Sunumdur ilkesinden yararlanarak bütün şirketlere ve bireylere kişisel gelişim başta olmak üzere, sürdürülebilir büyüme, kurumsallaşma, satış ve pazarlama organizasyonlarının ekip kurma, yönetme ve satış kabiliyetlerini artıma gibi pek çok alanında çözüm ortağı olmayı ve proaktif katkılar sağlamayı kendimize bir görev edindik. Bu açıdan bakıldığında hem teorik hem de saha uygulamaları ile pratik eğitimler düzenleyen nadir şirketlerden birisi olarak hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.

hakkindafoter


Başa Dön